N O V A   S P O R T

Sosyal Tesis

Güncel yaşam tarzlarının bir sonucu olarak sağlık sorunları, obezite, diyabet, yüksek tansiyon, yüksek kolestrol gibi rahatsızlıklar kontrolsüz bir şekilde yaygınlaşmakta ve bunun sonucunda sağlık hizmetlerin son derece pahalı olduğu günümüzde ciddi sağlık harcamalarına sebep olmaktadır.

Fitness tesisleri tüm toplum kesimleri için ulaşılabilir, cazip en önemlisi devamlılık arz eden sosyal faaliyet haline gelmesi, bireylerin sağlıklı yaşam hedeflerine ulaşmasını sağlayarak, toplum sağlığı üzerinde pozitif etki yaratır ve uzun vadede genel sağlık maliyetleri üzerinde ciddi azalmalara neden olur.

Fiziksel ve zihinsel dayanıklılığın zaruri olduğu noktaların zorlu spor gereksinimlerini karşılamak için planlanmış çözümlerimiz, kullanıcılarına yüksek özgüven ve moral seviyesi sağlayarak üst düzey fitness deneyimi yaşatır.

Nova Sport sağlıklı yaşam tarzlarını destekleyerek bu doğrultuda hazırlanmış pratik fitness alanları çözümlerini yurt çapında tüm alanlarda kullanıcı profiline göre oluşturarak kurumların sosyal tesislerde fitness ihtiyaçlarını ihtiyaç doğrultusunda gerçekleştirir.

Sosyal Tesis Çözümler
Sosyal Tesis Çözümleer
Sosyal Tesis Çözümler
Sosyal Tesis Çözümler

100 m²

Sosyal tesisler için hazırlanmış 100m²lik paketimiz, zengin donanım içeriğiyle sporu kaliteli ve eğlenceli bir ortamda yaşamak isteyen tesislerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmış çözüm paketimizdir.

Teklif İste
Kurumsal 100m2
Kurumsal 200m2

200 m²

200m²lik paketimiz, profesyonel spor salonu donanımını oluşturmak isteyen her türlü kamu ve özel fitness tesislerinin ekipman ihtiyacını karşılayacak, kardiyo, kas geliştirme ve serbest ağırlık egzersizlerini dengeli bir şekilde gerçekleştirmesini sağlayacak şekilde oluşturulmuştur.

Teklif İste
WhatsApp (Destek)