N O V A   S P O R T

Konaklama

Günümüz otel işletmeciliğinde, fitness ve wellness faaliyetleri misafirlere sunulan standart bir hizmet haline gelmiştir. Egzersizi günlük yaşamlarının vazgeçilmez bir parçası haline getirmiş misafirleriniz için yüksek kaliteli ve iyi donanımlı fitness alanları otelinize ilgiyi sürekli üst düzeyde tutacaktır.

Nova Sport, otel ve spa merkezleri fitness çenter çözüm paketleri konuklarınızın güncel fitness ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmış ve misafirlerinizi konaklama süreleri boyunca üst düzey fitness deneyimi yaşamaları için oluşturulmuştur.

Yüksek performanslı ürünlerimiz profesyonel kullanıcılar için olduğu kadar ilk kez kullanıcılar içinde üst düzey sonuçlar elde etmek için tasarlanmıştır.

Tesisinizin her noktasında konumlandırılabilecek çözümler, işletmenin potansiyelini en üst düzeye çıkartarak misafirinizin tekrar konaklama oranlarının artmasını sağlayacaktır.

product
product
product
product

75 m²

Daha fazla tüketicinin sağlıklı yaşam aktivitelerini tercih etmesiyle tüm işletmeler için fitness faaliyetleri konuklarına sunduğu standart bir hizmet haline gelmektedir. Pratik fitness paketlerimizle 75m² lik alanda dahi konforlu bir antrenman ortamı oluşturabilirsiniz.

Teklif İste
Konaklama 75m2
Konaklama 150m2

150 m²

Hem kent hem tatil anlayışlı işletmeler için uygun, konuklarınızı memnun edecek 150m² ve üzeri alanlar için konaklayıcılarına donanımlı egzersiz hizmeti sunmak isteyen işletmelerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmış çözüm paketimizdir.

Teklif İste
WhatsApp (Destek)