N O V A   S P O R T

Ev İçi Çözümleri

Spor salonu kalitesindeki ekipmanlarımızla kendiniz ve aileniz için sağlıklı yaşam alanı oluşturarak antrenmanlarınızla aranızdaki engelleri kaldırın.

Ev içinde egzersiz alanları oluşturmanın güzelliği, daha özel bir ortama sahip olunmasını sağlamasıdır. Alanın fiziksel sınırlamaları ve kullanım gereksinimleri iyi bir şekilde hesaplandıktan sonraki adım, en uygun ekipman ve aksesuarların seçimini yapmaktır.

Alan kısıtlamaları bazı zorluklar ortaya çıkarsa da kullanılabilecek yaratıcı tasarım çözümleri, dikkatli planlama ve tasarımla, ev spor salonunuz size ve ailenize kullanışlı ve eğlenceli bir egzersiz ortamı sunabilir.

Nova sport’un kapsamlı ürün ve çözüm yelpazesiyle, kardiyo, kuvvet ve fonksiyonel antrenman için üst düzey fitness ekipmanlarına kolayca erişim sağlayabilir, evinizde oluşturacağınız alanlar sayesinde egzersizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ev İçi Çözümler
Ev İçi Çözümleer
Ev İçi Çözümler
Ev İçi Çözümler

25 m²

Zihinsel ve fiziksel sağlığı iyileştiren kullanımı kolay ve etkili ekipmanlarımızla, fitness konforunu evinize taşıyarak yaşam kalitenizi yükseltin. 25m²‘lik fitness paketimiz konutlar için pratik çözüm olanağı sunmaktadır.

Teklif İste
Ev içi çözümler 50m2
Ev içi çözümler 50m2

50 m²

Spor salonuna gitmeye vaktiniz olmadığını düşünüyorsanız Nova sport’un ev içi çözümleri 50m²’lik seçeneği ile evinizin mahremiyetinde kullanımı kolay ve etkili sağlık alanları oluşturarak konforlu egzersiz imkanına kavuşursunuz.

Teklif İste
WhatsApp (Destek)