KARDİYO

KARDİYO

Nova Sport fitness aletleri, kardio antremanının en önemli yardımcısıdır. Fitness aletleri ile yapılan kardiyo antrenmanı tüm vücudu güçlendirir ve çoğu sporcu için gereklidir. Ticari ürün yelpazemiz, her sporcudan maksimum verimi almak için çeşitli eğitim programlarına sahip farklı kardiyo fitness aletleri sunmaktadır.

Keşfet
DİRENÇ EKİPMANLARI

DİRENÇ EKİPMANLARI

Nova Sport fitness aletleri, performansını bir sonraki seviyeye taşımak isteyen atletlerden daha iyi bir formda olmak isteyen genel fitness tutkunlarına kadar her seviyeye hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Makinelerimiz vücudun hareket etmesi gerektiği şekilde hareket eder ve sıkı çalışmayı sonuçlarla ödüllendirir.

Keşfet
FONKSİYONEL ANTRENMAN EKİPMANLARI

FONKSİYONEL ANTRENMAN EKİPMANLARI

Fonksiyonel fitness ekipmanları performansı yeniden tanımlıyor! Daha sıkı, daha esnek, daha güçlü ve daha uzun süre antrenman yapmanızı sağlayarak, günlük zindeliğinizi iyileştirip yaralanma olasılığınızı azaltarak performansınız arttırmaya yardımcı oluyor.

Keşfet
SEKTÖREL ÇÖZÜMLERİMİZ

SEKTÖREL ÇÖZÜMLERİMİZ

Kardiyo ve kas geliştirme fitness aletlerinin dengeli bir dağılımı ile oluşturulan çözümlerimiz, kullanılabilir en küçük alanları bile verimli bir şekilde planlayarak, kullanıcılarının egzersiz ihtiyaçlarını üst düzey fitness ekipmanlarıyla pratik bir şekilde karşılamak için tasarlanmıştır.

Keşfet

SEKTÖREL ÇÖZÜMLERİMİZ

Toplu Konutlar

Toplu Konutlar
Nova sport’un hazırlamış olduğu pratik fitness alanları zihinsel ve fiziksel refahı artıran özel bir yaşam tarzı sunarak mülklerinize hem değer hem de temel bir farklılaşma noktası katmaktadır.

Konaklama

Konaklama
Nova Sport, otel ve spa merkezleri fitness center çözüm paketleri konuklarınızın güncel fitness ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmış ve misafirlerinizi konaklama süreleri boyunca üst düzey fitness deneyimi yaşamaları için oluşturulmuştur.

Kurumsal

Kurumsal
Nova Sport’un benzersiz fitness center çözümleri kullanılabilir en küçük alanları cazip bir şekilde planlayarak, iş gücünüzün egzersiz ihtiyaçlarını üst düzey fitness ekipmanlarıyla karşılamak için tasarlanmıştır.

Sosyal Tesis

Sosyal Tesis
Nova Sport sağlıklı yaşam tarzlarını destekleyerek bu doğrultuda hazırlanmış pratik fitness alanları çözümleri yurt çapında tüm alanlarda kullanıcı profiline göre oluşturarak kurumların sosyal tesislerde fitness ihtiyaçlarını kaliteli fitness ekipmanlarıyla gerçekleştirir.

Ev içi Çözümler

Ev içi Çözümler
Nova Sport’un kapsamlı ürün ve çözüm yelpazesiyle, kardiyo, kuvvet ve fonksiyonel antrenman için üst düzey fitness ekipmanlarına kolayca erişim sağlayabilir, evinizde oluşturacağınız alanlarda konforlu egzersizin keyfini yaşayabilirsiniz.

EASY FİTNESS PAKETLERİ

Fitness Aletleri Spor Aletleri

Deneyimli ekibimiz, en başından itibaren size destek olmak için hazırdır. Tesisinizin boyutu veya şekli ne olursa olsun, alanınız, iş hedefleriniz, kullanıcılarınız ve bütçeniz için işe yarayan en iyi çözüm konusunda tavsiyelerde bulunabiliriz.
Sektöre özel müşteri geri bildirimlerindeki deneyimimizi kullanarak, tesisinizi kurarken zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olmak için fitness aletleri paketleri oluşturduk.Kardiyo, kuvvet ve özel vücut ağırlığı antrenmanları alanlarını içeren 200m²’lik bir spor salonu için planlanmış fitness aletleri içeriğinden oluşturulmuştur.

Paketinizi Özelleştirin

Her spor salonunun kendine özgü fitness ekipmanları gereksinimleri olduğunu anlıyoruz. Size ve müşterilerinize ihtiyaçlarınıza göre özel olarak tasarlanmış bir çözüm sağlamaya yardımcı olmak için fitness aletlerinden oluşan paket içeriğinde eklenti yada değiştirilme istiyorsanız, satış ekibimizle iletişime geçerek talepleriniz doğrultusunda easy fitness paketlerimizde ürün yapısında değişiklik yapabilirsiniz.

Easy Fitness 1Easy Fitness 2Easy Fitness 3KATALOGLARIMIZ

T1000 Fitness Aletleri

Image

E4000 Fitness Aletleri

Image

Cardio Fitness Aletleri

Image

T2000 Fitness Aletleri

Image

E5000 Fitness Aletleri

Image

T2000 Fitness Aletleri

Image

E3000 Fitness Aletleri

Image

P.Weight Fitness Aletleri

Image
Image

FİTNESS BLOG

Image

PİLATES ALETLERİ

Image

REFERANSLARIMIZ

Image

NEDEN NOVA SPORT?

Spor bilincinin gelişmesi ve toplumun tüm kesimleri için sportif faaliyetlerin yaygınlaşararak ulaşılabilir olması ilkesiyle hareket eden Nova Sport bu çerçevede sportif faaliyetlerin kaliteli fitness aletleriyle uzman kontrolünde ve sosyal ortamlarda gerçekleştirilmesini teşvik etmektedir. Sportif faaliyetlerin toplum sağlığı üzerinde olumlu etkileri olduğuna inanan Nova Sport, toplu konutlar, otel ve spa merkezleri, okullar, kamuya ait sosyal tesisler, belediyeler vb. kurum ve kuruluşların spor aletleri, fitness aletleri, fitness malzemeleri ihtiyaçlarını ekonomik fiyat politikalarıyla karşılamaktadır.
WhatsApp

WhatsApp

+90 532 454 47 24

Bizi Arayınız

Bizi Arayınız

+90 216 344 33 45 

Bize Yazınız

Bize Yazınız

info@novasport.com.tr

Image

NovaSport Fitness Aletleri

Ferah Mah.Ferah Cad.No:95 A/B
Uskudar / Istanbul / Turkiye
+90 216 344 33 45 
+90 216 344 33 46 
+90 532 357 17 48

info@novasport.com.tr

İnsan Kaynakları